Βίκος Street Relays 2018: To Top-10 μετά την Κοζάνη

Βίκος Street Relays 2018: To Top-10 μετά την Κοζάνη

Με μεγάλη επιτυχία έγινε στην Κοζάνη, το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου ο έκτος αγώνας του πρωταθλήματος σκυταλοδρομιών δρόμου Βίκος Street Relays.

Η κατάταξη σε όλες τις κατηγορίες δεν είχε πολλές αλλαγές, ενώ στο τέλος του πρωταθλήματος, οι πρώτες ομάδες και άτομα κάθε κατηγορίας θα κερδίσουν διάφορα δώρα.

Επίσης, δεν πρέπει να ξεχνάμε την ένταξη της Elite Race με την επωνυμία «Veronis Cup», στη μεγαλύτερη πανελλαδική σειρά αγώνων δρόμου. To «Veronis Cup» των «Βίκος Street Relays» αποτελεί την πρώτη και μοναδική σειρά αγώνων δρόμου 10χλμ. στην Ελλάδα με χρηματικά έπαθλα, στηρίζοντας έτσι και τους πρωταθλητές των δρόμων αντοχής και διατηρώντας χαμηλότατο κόστος συμμετοχής.

Στα 10χλμ. των ανδρών προηγείται, από τους αγώνες της Θεσσαλονίκης, ο Κωνσταντίνος Σταμούλης με 32.42.09 και στις γυναίκες η Σοφία Ρήγα από το event της Πάτρας, με χρόνο 36.41,16.

Από τη Γλυφάδα με τον Ανδρέα Δημητράκη να μπαίνει και να τρέχει δύο φορές η ομάδα του Πανελληνίου διατηρεί με τον καλύτερο φετινό χρόνο (32.42,42) στα 4Χ2.500μ., ενώ στις γυναίκες η πρωτιά ανήκει στις «Ξαδέρφες» από την Πάτρα (Κατερίνα Δαγρέ, Νεφέλη Παπαγεωργίου, Ελένη Στασινοπούλου, Ελένη Κυδωνιάτη) με χρόνο 37.51,19.

Στη μικτή των 4Χ2.500μ πρώτη είναι η τετράδα του ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τζουμάκας, Γεωργίου, Νάκου, Ιωάννου) με επίδοση 34.20.79.

Το δίδυμο των αδερφών Παπούλια, Χρήστος και Ανέστης, έχουν τον καλύτερο χρόνο στα 2Χ5χλμ με επίδοση 30.48,12, που σημείωσαν στην Πάτρα, ενώ από τον αγώνα της Θεσσαλονίκης προηγούνται στις γυναίκες η Μαργαρίτα Ντίνα και η Φανή Δημητριάδου (37.59.74) και στη μικτή προηγούνται πάντα ο Αλέξης Πασπάτης και η Ντενίσα Μπαλλά (35.18,79).

TA ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Δείτε παρακάτω όλα τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα και τις ομάδες που προηγούνται:

 

10.000m  ANΔΡΕΣ
Α/Α Δρομέας Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 32.42,09 Θεσσαλονίκη  20/05/2018
2 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32.58,05 Χαλκίδα 13/05/2018
3 ΝΤΕΝΙΣ ΓΚΙΟΥΡΑ 32.59,35 Πάτρα 24/03/2018
4 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33.10,67 Γλυφάδα 21/04/2018
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 33.14,94 Ιωάννινα 09/06/2018
6 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 33.15,26 Γλυφάδα 21/04/2018
7 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 33.23,34 Πάτρα 24/03/2018
8 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 33.26,94 Ιωάννινα 09/06/2018
9 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 33.45,17 Γλυφάδα 21/04/2018
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΕΚΑΣ 34.04,94 Ιωάννινα 09/06/2018

 

10.000m  ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
Α/Α Δρομέας Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 36.41,16 Πάτρα 24/03/2018
2 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 37.19,78 Γλυφάδα 21/04/2018
3 ΒΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ 38.00,53 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
4 ISABELLA KOTSACHEILI 38.01,19 Πάτρα 24/03/2018
5 ΒΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ 38.40,03 Ιωάννινα 09/06/2018
6 ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ 39.17,81 Γλυφάδα 21/04/2018
7 ΒΑΣΙΛΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΠΟΥΛΟΥ 39.20,00 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
8 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 39.39,09 Ιωάννινα 09/06/2018
9 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ 40.49,48 Χαλκίδα 13/05/2018
10 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥΛΑΚΗ 41.24,64 Χαλκίδα 13/05/2018
4X2500  ΑΝΔΡΕΣ
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 32.42,42 Γλυφάδα 21/04/2018
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ WATT +VOLT Running Team 32.49,56 Ιωάννινα 09/06/2018
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΓΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ FITNESS ART 33.05,08 Γλυφάδα 21/04/2018
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 33.25,25 Γλυφάδα 21/04/2018
ΜΕΝΣΙΟ ΣΕΧΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ
5 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΣΗΣ ΔΗΜ. ΝΑΥΤ ΟΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (Δ.Ν.Ο.Η) 34.31,78 Ιωάννινα 09/06/2018
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
6 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 34.41,20 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ
7 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ. ΤΡΙΑΘΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ 2016 /M2SQUARED FITNESS STUDIO 34.51,60 Χαλκίδα 13/05/2018
ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥ  ΔΜΗΤΡΗΣ ΤΑΓΚΗΣ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ 35.40,84 Πάτρα 24-03/2018
 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΓΟΥΡΑΣ
9 ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΑΛΙΟΣ Novasports Running Team 8 36.09,63 Ιωάννινα 09/06/2018
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΚΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ OXFORD COMPANY 36.16,26 Ιωάννινα 09/06/2018
ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΥΠΟΥ
4X2500  ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΑΓΡΕ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΑΔΕΡΦΕΣ 37.51,19 Πάτρα 24/03/2018
ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ
2 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΚΑΝΔΑΛΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40.11,26 Ιωάννινα 09/06/2018
ΧΡΥΣΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΝΤΗ
3 ΕΡΑΤΩ ΧΑΜΠΙΔΗ ΦΙΛΙΩ ΚΑΠΕΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 43.54,65 Γλυφάδα 21/04/2018
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΖΗΡΟΥ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 204 44.53,53 Πάτρα 24/03/2018
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΩΣΤΗ
5 ΣΑΝΤΡΑ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΠΝΑΡΑ SANDRA GYM 44.56,09 Κοζάνη 29/09/2018
ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΕΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΥ
6 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΑΒΟΥ Novasports Running Team 10 45.05,20 Ιωάννινα 09/06/2018
ΚΑΛΥΨΩ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΗΤΣΗ
7 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΡΑΝΟΥ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 45.29,54 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
8 ΦΑΙΔΡΑ ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΧΑΝΙΑΡΕΣ 45.32,63 Κοζάνη 29/09/2018
 ΖΩΗ ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
9 ΜΥΡΤΩ ΔΟΥΜΠΟΥ ΕΦΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Φ.Χ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ HANDBALL 47.35,44 Ιωάννινα 09/06/2018
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΖΕΛΕΠΗ
10 ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΕΡΖΗ ΜΥΡΤΩ ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΑΔΩΝΙΣ 47.58,14 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
ΘΩΜΑΗ ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ
4X2500  MIKTH
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 34.20,79 Ιωάννινα 09/06/2018
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΡΕΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ Novasports Running Team 9 35.39,72 Ιωάννινα 09/06/2018
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
3 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΟΙΚΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM 2 35.51,59 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΤΕΠΥ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ Ε KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 37.29,69 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ
5 ΘΕΜΙΣ ΣΤΑΙΚΟΣ  ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΚΟΤΑΚΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.30,33 Χαλκίδα 13/05/2018
ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΤΣΗΣ
6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣΡΣΕΝΗΣ ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ 37.40,04 Πάτρα 24/03/2018
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΛΛΑ ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ
7 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΑΛΛΑ V.P. RUNNING TEAM 37.52,61 Γλυφάδα 21/04/2018
ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΒΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ
8 ΘΕΜΙΣ ΣΤΑΙΚΟΣ  ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΚΟΤΑΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ 38.22,56 Χαλκίδα 13/05/2018
ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΤΣΗΣ
9 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ ΑΛΙΚΗ ΜΠΛΑΤΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 38.36,61 Γλυφάδα 21/04/2018
 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ ADIDAS RUNNERS 39.18,48 Γλυφάδα 21/04/2018
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
2X5000 ΑΝΔΡΕΣ
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ FITNESS ART 30.48,12 Πάτρα 24/03/2018
2 ΜΑΤΕΟ ΜΑΤΖΙΑΡ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΟ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 31.50,65 Γλυφάδα 21/04/2018
3 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ FITNESS ART 32.44,52 Γλυφάδα 21/04/2018
4 ΧΑΡΙΤΩΝ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣΠΡΟΜΑΛΗΣ ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ 33.58,91 Πάτρα 24/03/2018
5 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 33.59,47 Πάτρα 24/03/2018
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΝΑΚΑΣ Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΝΩΝ 35.04,91 Ιωάννινα 09/06/2018
7 ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ «ΠΑΝΘΗΡΕΣ» 35.07,63 Γλυφάδα 21/04/2018
8 ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ STOIKOS RUNNING TEAM 35.41,84 Ιωάννινα 09/06/2018
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΛΑΡΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 36.27,80 Χαλκίδα 13/05/2018
10 ΤΑΣΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 37.23,12 Ιωάννινα 09/06/2018
2X5000  ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΤΙΝΑ ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ STOIKOS RUNNING TEAM 37.59,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
2 ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ TERRORUNNERS F(SRT) 1 40.09,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
3 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΑΘΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 40.29,77 Γλυφάδα 21/04/2018
4 ΖΩΗ ΜΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ STOIKOS RUNNING TEAM 40.45,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
5 ΔΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΔΟΥΒΡΗ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ 45.25,75 Πάτρα 24/03/2018
6 ΜΑΙΡΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΗ CURVES 47.03,06 Ιωάννινα 09/06/2018
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΥΡΑΒΛΟΣ 51.24,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
8 ΣΟΦΙΑ ΤΕΝΕΧΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ LEVEL ONE IOANNINA 51.57,34 Ιωάννινα 09/06/2018
9 ΛΗΔΑ ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΕΥΗ ΝΤΑΦΛΑ ΒΡΟΥΜ 54.26,46 Γλυφάδα 21/04/2018
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΜΦΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗ ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ 56,43,82 Χαλκίδα 13/05/2018
2X5000   MIXED
Α/Α Δρομείς Ομάδα Χρόνος Τόπος, Ημ/νία
1 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΝΤΕΝΙΣΑ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 35.18,79 Γλυφάδα 21/04/2018
2 ΕΛΕΝΑ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ NPRT 35.40,06 Γλυφάδα 21/04/2018
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 37.09,00 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΡΕΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ Novasports Running Team 13 38.34,94 Ιωάννινα 09/06/2018
5 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΛΙΟΥΤΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ 2LA-LA 39.05,71 Ιωάννινα 09/06/2018
6 ΤΑΣΟΣ ΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΑΙΟΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 39.24,16 Πάτρα 24/03/2018
7 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ TRI WOLVES 39.26,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018
8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΖΑΒΑΡΑ PHYSIO ACTIVE 39.55,59 Ιωάννινα 09/06/2018
9 MARIA VARVITSIOTI STATHIS KANELLOPOULOS Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 40.28,75 Πάτρα 24/03/2018
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΩΜΑ DIABETE BREAKERS 40.32,74 Θεσσαλονίκη 20/05/2018