Ιωάννινα: Μια πόλη που διψάει για αθλητισμό

Τα Ιωάννινα είναι μια από τις ωραιότερες πόλεις της Ελλάδας, που λατρεύει τον αθλητισμό. Και όταν αναφερόμαστε στην πόλη, η προσοχή μας δεν πάει αποκλειστικά και μόνο στο ποδοσφαιρικό καμάρι της, τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Η ποδοσφαιρική της ομάδα, παρά τα προβλήματα των τελευταίων ετών, διακρίνεται στο πρωτάθλημα της Super League. O ΠΑΣ, όχι μόνο παίζει καλό ποδόσφαιρο, αλλά μετράει και παρουσίες στα κύπελλα Ευρώπης.

Αυτό που είναι λιγότερο γνωστό, είναι ότι τα Γιάννενα διαθέτουν ένα άρτιο δίκτυο συλλόγων και προπονητών σε πολλά αγωνίσματα του λεγόμενου ερασιτεχνικού αθλητισμού, στα οποία γίνεται εξαιρετική δουλειά, η χάρη των οποίων έχει φτάσει μέχρι τους Ολυμπιακούς αγώνες.

Τα Βίκος Street Relays, που θα γίνουν στα Ιωάννινα στις 10 Ιουνίου, στόχο έχουν να ενεργοποιήσουν ακόμα περισσότερο την τοπική κοινωνία και να δείξουν σε όλους, ακόμα και σε αυτούς που δεν κάνουν πρωταθλητισμό, ότι ο αθλητισμός είναι ζωή.

Είναι χαρακτηριστικό να αναφέρουμε πως μέσα στο 2016 βραβεύτηκαν από τον Δήμο Ιωαννίνων  300 αθλητές, αθλήτριες και οι προπονητές τους, αριθμός που αποτελεί ρεκόρ, για τις διακρίσεις τους στους Ολυμπιακούς αγώνες του Ρίο και σε Παγκόσμια και Πανευρωπαϊκά πρωταθλήματα, τις επιδόσεις σε διοργάνωσες σε Πανελλήνια πρωταθλήματα τους και την προσφορά τους μέσα στη χρονιά.

Και μάλιστα σε μια περίοδο που η οικονομική κρίση πλήττει τον αθλητισμό, ιδίως τον ερασιτεχνικό που δεν διαθέτει… λάμψη και πόρους.

Ο Δήμαρχος κ. Θωμάς Μπέγκας έχει κατά καιρούς δηλώσει υπερήφανος για την προσπάθεια και στο μέτρο του δυνατού είναι αρωγός σε κάθε αθλητική προσπάθεια που γίνεται στην πόλη.

Αξίζει, όμως, να αναφέρουμε τους αθλητές που πρόσφατα βραβεύτηκαν τον περασμένο Μάρτιο σε εκδήλωση στο Πνευματικό κέντρο Ιωαννίνων και τα αθλήματα που συμμετείχαν αλλά και τις διοργανώσεις, για να πάρετε μια γεύση για τη δουλειά που γίνεται στα Γιάννενα και να βγάλετε τα συμπεράσματά σας.

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ 2016

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ: 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ ΣΤΑ 53 ΚΙΛΑ ΣΕ ΠΑΓΚΟ

ΑΝΘΗ ΛΙΑΓΚΟΥ: 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΤΟΥ ΡΙΟ, ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΣ, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΥΣΚΟΣ: 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΣΤΟ ΡΟΤΤΕΡΝΤΑΜ ΤΗΣ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΗΣ : 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ, 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΒΡΑΝΔΕΜΒΟΥΡΓΟ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΑΛΛΑΣ: 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ ΚΑΙ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟ 2016

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΑΝΤΖΙΟΣ: 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΕΤΩΝ ΣΤΟ ΡΟΤΤΕΡΝΤΑΜ ΤΗΣ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ: 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 23 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜUAI THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΠΑΤΖΙΟΣ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 7ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΟΙ 60 ΚΙΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ  ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΕΣ 20 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ 78 ΚΙΛΑ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  ΤΑΣΙΟΥΛΑ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 53 ΚΙΛΑ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ  ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ ΣΤΑ 57  ΚΙΛΑ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟ 2016

ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ:3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΥΛ ΑΝΔΡΩΝ 91 ΚΙΛΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΙΑ  ΛΕΚΑΤΣΑ: ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ, ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΙ ΕΝΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016 ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΕΣ 2016

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΙΧΑΛΗΣ  ΠΑΠΠΑΣ: 1Η ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ400 ΚΑΙ 6Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 400 Μ. ΣΤΟΥ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ ΜΠΟΛΟΥ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ : ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ  ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΟΤΗ :  ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ : ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ : ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΟΙΒΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

TZOYNTO

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 5Η ΘΕΣΗ  ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ 56 ΚΙΛΩΝ

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΜΩΝ ΑΜΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΠΕΡΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΝΔΡΩΝ
ΜΠΑΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 97 ΚΙΛΑ,  ΣΤΗΝ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑΜΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΙΧΑΗΛ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΚΟΝΤΙΟ

ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ

ΚΟΛΕ ΡΟΒΕΡΛΝΑΝΤΟ:ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ

ΚΕXΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800 ΚΑΙ ΣΤΑ 1500 ΜΕΤΡΑ

ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 73 ΚΙΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΟ ΤΖΟΥΝΤΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΚΑΚΙ ΤΥΦΛΩΝ

ΚΟΛΙΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50 ΚΙΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΖΟΥΝΤΟ

ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50 ΚΙΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ ΤΖΟΥΝΤΟ

ΚΩΤΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΚΑΓΙΑΚ

ΔΟΥΠΗ  ΑΝΘΗ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΚΑΚΙ ΤΥΦΛΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΖΟΥΝΤΟ Ο κ. ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  Ο  κ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ  κ’  Ο κ. ΜΠΕΝΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΟ ΣΚΑΚΙ

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 2 ΠΡΩΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΝΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ 16 ΕΤΩΝ 
ΜΑΝΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ 18 ΕΤΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΤΑΛΙΑΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
 


ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ

ΑΥΔΟΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ:ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 85 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ:  ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 105 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΟΣΜΑΝΙ ΝΤΡΙΛΟΝ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΡΑΣΕ ΣΤΑ 62 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 
ΤΖΙΜΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΖΕΤΕ ΣΤΑ 85 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 
ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΙ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 77 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΚΡΕΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 94 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΡΑΣΕ ΣΤΑ 58 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΜΠΑΛΑΣΚΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 69 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΠΟΓΑ  ΑΝΝΑ:  ΠΡΩΤΗ, ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΩΣ 23 ΕΤΩΝ

ΜΠΟΥΜΠΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ: ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΝΤΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΡΑΣΕ ΣΤΑ 63 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΩΣ 23 ΕΤΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ 53 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Στο 1ο πανελλήνιο πρωτάθλημα combat Ζίου Ζίτσου που πραγματοποιήθηκε τον Απριλιο του 2016 στην Αθήνα, χρυσό μετάλλιο κέρδισαν οι:

ΚΑΣΝΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΑ, ΕΝΩ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

ΙΠΠΑΣΙΑ

ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΑΛΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΙΠΠΙΚΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΤΩΝ 60ΧΛΜ ΜΕ ΤΟΝ ΙΠΠΟ OPALINA

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ: 

ΑΝΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΣΚΑΒΔΕ ΣΤΗΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ,  ΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ, ΝΙΚΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΚΙΜΙΣΚΙΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΧΑΝΤΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΙΠΟΣ, ΛΕOΝΤΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΥ

ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ: ΔΥΟ ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΠΡΙΝΤ
ΒΑΣΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ: ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ
ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΝΙΚΕΣ
ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΔΥΟ ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΤΣΙΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ:ΜΙΑ  ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Ο ΤΙΓΡΗΣ


ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑ -71 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΥΛ, FULL CONTACT
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑ 71 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΥΛ, K1 RULES
ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑ -71 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΥΛ, K1 RULES
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ:3ΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 800 Μ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: 1οΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 600 Μ. ΚΑΙ 3ΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ:1οΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 80  Μ.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: 2Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΑ 600 Μ
ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ:2Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ:2οΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 3000 Μ.
ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: 2Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΑ 80 Μ. ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ:2Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ: 3Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΑ 80 Μ. ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ:3Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΑ 300 Μ.
ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ:3οΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 80 Μ.
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ:ΠΡΩΤΕΣ  ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ80
ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΛΗ, ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ: ΠΡΩΤΕΣ ΝΙΚΗΤΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ300
ΠΕΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ, ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: ΤΡΙΤΗ ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ300
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ:3Η ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ300
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΙ  ΠΕΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: 3Η ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 4Χ80

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 3οΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 400 Μ. 
ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ:3Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ  ΚΑΙ 1Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 2ΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ 100 Μ. 
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ:3Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ:2Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΑ 400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ, ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ και ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400 Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ: ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 100 Μ. ΥΠΤΙΟ
 ΜΑΡΓΑΡΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 50 Μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΤΑ 4Χ100
ΧΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ:ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 200 Μ. ΚΑΙ ΣΤΑ 100 Μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ  ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΤΑ 4Χ100
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΑ 50, ΣΤΑ 100 ΚΑΙ ΣΤΑ  200 Μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΤΑ 4Χ100
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΤΑ 4Χ100

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50 Μ. άπνοη
ΤΖΙΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200 Μ. ΔΙΠΛΑ
ΠΕΔΙΛΑ
ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ:ΔΥΟ ΤΡΙΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ 200 Μ.ΔΙΠΛΑ ΠΕΔΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 800 Μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ:ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΑ 400 Μ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ
ΜΗΤΣΗ ΑΝΝΑ :ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ 50 ΚΑΙ ΣΤΑ 200 Μ. ΔΙΠΛΑ ΠΕΔΙΛΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΔΗΣ, ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ ΠΕΤΥΧΑΝ ΟΙ:

ΝΤΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ, ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ, ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ, ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΜΑΡΙΑ, ΜΗΤΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ ΠΕΤΥΧΑΝ ΟΙ:

ΦΑΪΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΡΑΦΑΗΛ, ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΜΗΤΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΑΡΙΟΣ, ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ, ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΑΛΚΙΝΟ  ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΤΖΙΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΞΙΦΑΣΚΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Η ΕΥΡΟΙΑ»

ΝΟΥΣΙΑ ΕΥΗ: ΜΙΑ 2Η ΚΑΙ  ΜΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΕΡΤΗΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΙΦΟΥΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ:2Η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ:3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΣΤΑ 45 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΣΤΑ 55 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΛΑΠΑ  ΧΑΡΑ:  2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΣΤΑ 53 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΥΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ:2ΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ 71 ΚΙΛΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΑΝΗΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΠΡΩΤΟ ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΑΝΑΚΗΡΥΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΒΙΒΑΣΤΗΚΕ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2016-2017 ΣΤΗΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΔΑΝΑΗ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΑΡΣΕΝΗ ΓΙΩΤΑ, ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ, ΛΕΝΤΗ ΟΛΓΑ, ΤΣΙΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΚΟΥΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΓΡΙΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΝΤΟΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΑ,  ΤΣΑΓΚΑ ΒΑΣΩ,  ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΙΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ

ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ:  3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 81
ΚΙΛΑ, ΜΠΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 56 ΚΙΛΑΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 57 ΚΙΛΑ 
ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 66 ΚΙΛΑ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 57 ΚΙΛΑ ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ:3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑ 56 ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΜΛΑΤΖΗΣ ΣΜΟΛΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΙΝΑ
ΧΑΣΟΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΙΚΗ


ΣΑΒΒΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 
ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΦΕΛΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

SRECIAL OLYMPICS

Οι αθλητές Μάρκου Ιωάννης  και Πετράκης Άρης κέρδισαν ασημένιο μετάλλιο στο αγώνισμα της ιππικής δεξιοτεχνίας στους πανελλήνιους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν στην Αθήνα τον Ιούνιο του 2016.
προπονήτρια τους η καθηγήτρια φυσικής αγωγής κα Αλεξάνδρα Στεργίου

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ

ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΑ 49 ΚΙΛΑ

ΤΣΙΑΝΕΛΗ ΚΑΛΥΨΩ:3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΑ 49 ΚΙΛΑ 
ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑ 42 ΚΙΛΑ

ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑ 55 ΚΙΛΑ

ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ:  2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 33 ΚΙΛΑ

ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 33 ΚΙΛΑ

ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 41 ΚΙΛΑ

ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 37 ΚΙΛΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 57 ΚΙΛΑ

ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 37 ΚΙΛΑ

ΣΙΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ: 1H ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑ 61 ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ: ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ  ΜΕΤΑΛΛΙΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ, ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ: ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ, ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ  ΜΕΤΑΛΛΙΑ: ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ: ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ : ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ: 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΑ 57 ΚΙΛΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑ 81 ΚΙΛΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΡΕΪΤ ΠΕΤΡΟΣ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤΑ 81 ΚΙΛΑ 
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΑΝΝΙΤΑ: 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  ΣΤΑ 42 ΚΙΛΑ 
ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ:3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β  ΣΤΑ 50 ΚΙΛΑ 
ΒΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑ 44 ΚΙΛΑ 
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΤΑ 60 ΚΙΛΑ 
ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ: 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 63 ΚΙΛΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ, ΓΚΙΤΣΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ, ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ, ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΑΤΣΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ

ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΝΤΕΡΝΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΦΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ , ΜΑΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 2Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΝΙΚΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Μπορεί επίσης να σας αρέσουν...

Λυπούμαστε - Δεν επιτρέπονται σχόλια

FOLLOW US

ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ

ΜΕΓΑΛΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ

MEDIA PARTNERS

nova-main-logo-02

ATHLETICS_LOGO_white

SPORT PARTNERS

logo-erm